Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec
- elektro,  výpočtová technika a kuchynské linky na mieru  do každej domácnosti.

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA
M.R. Štefánika15, Hlohovec
033 / 7 320 800

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA - KUCHYNE
Radlinského 14, Hlohovec
0903 717 658

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Štefánikova
Po-Pia 8:30 - 18:00
Sobota 8:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 
Radlisnkého (kuch. štúdio)
Po-Pia 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

3D návrh novej kuchynskej linky

Predchádzajúci článok:

Nezabudnite, že moderná kuchynská linka je určite finančne náročnejšia časť vašej domácnosti. Jej výrobu je nutné dobre premyslieť a naplánovať. Je veľmi dôležité, aby ste sa nedostali do situácie, že miniete niekoľko tisíc eur, a potom zistíte, že tam nemáte dostatok zástrčiek, že je pre vás príliš nízka a bolí vás chrbát, že jej farba sa vám vôbec nepáči, že máte v kuchyni príliš málo svetla.

Dá sa tomu vyhnúť vďaka vašej poctivej príprave a vďaka počítačovému 3D modelu kuchynskej linky.

3D grafický návrh vám pomôže vidieť a predstaviť si vašu novú kuchyňu ešte skôr, ako miniete čo i len jedno euro. Využite modernú počítačovú techniku, a dopredu budete vedieť či sa vám do kuchyne hodí viac červená , hnedá či dokonca extravagantná tmavošedá farba, kde a či bude mať kuchyňa dostatok skriniek a či sa vôbec toľko skriniek, koľko plánujete do miestnosti vmestí, či sa budú prakticky otvárať a či si nebudú navzájom zavadzať.

3D grafický návrh kuchyne vám vypracujeme úplne zdarma.

Prineste si ale niekoľko dôležitých údajov. Prineste ich so sebou do nášho kuchynského štúdia v Hlohovci už na prvú návštevu:

  • rozmery miestnosti
  • lokalizácia okien
  • lokalizácia dverí
  • lolalizácia prípadných rôznych výstupov, prekladov či iných významných štruktúr či bodov miestnosti
  • lokalizácia svetelných zdrojov
  • lokalizácia rozvodov
  • prípadne už i náčrt s prípadnými predstavami o rozložení skriniek, kuchynského dresu, chladničky, rúry na pečenie, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry


Všetky tieto údaje budú následne návrhárom vložené do počítačového programu na 3D modelovanie a následne si vyberiete vhodný materiál, tvar nábytku i  ďalšie parametre.  Využite jedinečnú výhodu 3D modelov, kde môžte zasahovať do priebehu tvorby návrhu, navrhár je tu pre vás, pomôže preniesť vašu predstavu na obrazovku počítača.

Po vzhliadnutí  3D modelu získate dostatočnú predstavu o interiéri vašej novej kuchyne. Vyberať si kuchynskú linku na základe 3D modelu je ďaleko efektívnejšie, ako pracovať iba s vlastnou predstavivosťou.

3D modely kuchynských liniek šetria určite čas,  materiál a teda následne i životné prostredie a hlavne  vaše peniaze. Budete  presne dopredu vedieť koľko materiálu budete potrebovať a koľko materiál a práca bude zhruba stáť.

Netreba zabudnúť, že 3D grafické návrhy umožňujú aj štúdie svetla. Kvalitne spracovaný 3D návrh vám zodpovie otázky, kde umiestniť každý svetelný zdroj v miestnosti, bez ohľadu na jeho veľkosť a intenzitu svetla, ktoré produkuje, aby ste dosiahli želané osvetlenie.

Upozornenie na záver:
Výpočtová technika a 3D modelovanie má svoje hranice. Výsledný grafický návrh dostanete aj vo forme CD, ideálne je ho však hodnotiť na našom správne kalibrovanom monitore. Pri posudzovaní grafického výsledku je potrebné brať na vedomie, že jednotlivé farby sa môžu javiť jemne odlišné na rôznych typoch monitorov.

Luxusné kuchyne ukážka 002

Luxusné kuchyne ukážka 009

ModuloForm kuchyne realizácia 001

ModuloForm kuchyne realizácia 003

ModuloForm kuchyne realizácia 005

ModuloForm kuchyne realizácia 013

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec