Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec
- elektro,  výpočtová technika a kuchynské linky na mieru  do každej domácnosti.

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA
M.R. Štefánika15, Hlohovec
033 / 7 320 800

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA - KUCHYNE
Radlinského 14, Hlohovec
0903 717 658

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Štefánikova
Po-Pia 8:30 - 18:00
Sobota 8:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 
Radlisnkého (kuch. štúdio)
Po-Pia 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

Postup realizácie kuchynskej linky

Preštudujte si základné body realizácie kuchynskej linky v našom kuchynskom štúdiu, pred jeho prvou návštevou. Dozviete sa čo si treba dopredu premyslieť, čo treba vedieť  ohľadom plánovanej kuchynskej linky, čo so sebou určite priniesť na prvú návštevu a aký výsledok môžte očakávať. Prečítate si aj  za akých podmienok získate 3D grafický návrh vašej novej kuchyne.

  1. Pri návrhu vašej rodiacej sa novej kuchyne vám návrhár so všetkým pomôže a poradí. Pred vašou prvou návštevou skúste ale navštíviť svojich známych, ktorí si práve nechali vyrobiť novú kuchynskú linku, prelistujete si rôzne časopisy s tématikou bývania, navštívite rôzne špecializované stránky venujúce sa tejto tématike, tak aby ste získali predstavu o tom čo je aktuálne a moderné.
  2. Na vašu prvú návštevu v našom kuchynskom štúdiu prineste so sebou projekt domu, alebo pôdorys kuchyne, v ktorom sú vyznačené okná, dvere, radiátory,oblúky, výklenky, rôzne výstupy a pod.
    Dobre si premyslite  kde bude primárne osvetlenie kuchyne, kde budú napríklad zásuvky, prípadne kde sú ak už s nimi nie je možné hýbať. Pôdorys nemusí byť úplne presný, v prípade záujmu k Vám neskôr prídeme osobne a dôkladne si priestor premeriame.
  3. Pomocou daných údajov prenesieme do grafického programu miestnosť a zohľadníme samozrejme pritom vaše požiadavky na množstvo a typy spotrebičov. Samozrejme všetky spotrebiče Vám môžme dodať tiež z našej elektro predajne za veľmi dobrú cenu. Urobíme jednu alebo viac variant kuchyne. Zákazník si môže vybrať farbu dvierok, korpusov, pracovnej dosky, úchytiek, drez, batériu, spotrebiče a pod... 3D návrh v štúdiu je zdarma.
    Vizualizáciu projektu poskytneme aj v elektronickej podobe, no vyhotovenie projektu sa spoplatňuje, pričom pri realizácii sa táto čiastka vráti zákazníkovi.
  4. Po vašom odsúhlasení návrhu , náš montér zameria priestor, kde sa má daný nábytok inštalovať, preverí čí sú správne umiestnené siete (elektrické zásuvky, odpad, voda a pod.)
  5. Po zaplatení 50%-nej zálohy a obojstrannom podpísaní zmluvy o dielo sa nábytok objedná. Dodanie nábytku trvá 4-8 týždňov – podľa náročnosti na výrobu.
  6. Nábytok dovezieme k zákazníkovi na miesto určenia. Montáž nábytku vykoná náš zmluvný partner. Montáž spotrebičov vykonajú externí odborníci.

 

Nasledujúci článok:

Luxusné kuchyne ukážka 002

Luxusné kuchyne ukážka 009

ModuloForm kuchyne realizácia 001

ModuloForm kuchyne realizácia 003

ModuloForm kuchyne realizácia 005

ModuloForm kuchyne realizácia 013

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec